Депутати Ужгородської міськради на сесії підтримали звернення до Української асоціації футболу

грудня 25 / 2023

Депутати Ужгородської міськради на сесії підтримали звернення до Української асоціації футболу, яке зініціював депутат міськради, керівник стадіону «Авангард» Віктор Качур.

Депутати просять дозволити проведення матчів української Прем’єр-ліги на Стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради і не позбавляти його ліцензії до кінця дії воєнного стану.

Як ідеться у зверненні, стадіон «Авангард» Ужгородської міської ради, який є центром спортивного життя міста, із перших днів вторгненнята до сьогодні працює і як гуманітарний хаб, займається організацією допомоги українським військовим та постраждалим цивільним українцям. Неодноразово ставав місцем проведення благодійних матчів, під час яких проводились збори коштів для потреб ЗСУ. Разом із цим, упродовж трьох місяців 2022 року був прихистком керівного апарату УАФ. У сезоні 2022/2023 на стадіонах «Авангард» та «Минай-Арена» одразу 5 футбольних клубів («Дніпро-1», «Металіст», «Ворскла», «Зоря» та «Минай») мали змогу проводити свої домашні матчі.

У грудні 2021 року був готовий проєкт та затверджений бюджет у розмірі 11 000 000 грн з облаштування необхідного освітлення на стадіоні, проте через початок повномасштабного вторгнення на територію України агресора, реалізацію проєкту призупинили і вирішили направити кошти на більш важливі потреби.
Категорія : Спорт


Залишити Коментар