Голова Закарпатської асоціації жіночого футболу «розніс» рішення УАФ про заборону проведення матчів на стадіонах області

грудня 16 / 2023

Заступник голови Закарпатської асоціації футболу та Голова асоціації жіночого футболу Закарпаття Ігор Шинкарюк прокоментував на своїй офіційній Facebook-сторінці нещодавнє рішення від Української асоціації футболу щодо позбавлення акредитації на проведення матчів Української Прем’єр-ліги стадіону «АВАНГАРД».

Посадовець вважає таке рішення абсурдним, на його думку в такий спосіб УАФ намагається прибрати наш регіон з Вищої ліги.

Повністю підтримую очільника Закарпатської асоціації футболу Івана Дурана. Не приберете, не намагайтеся. А ось ми дуже скоро точно щось приберемо.

Далі з допису Ігоря Шинкарюка без змін:

❗️ Ви просто забули, як у березні 2022 року в повному складі з усіма клерками втекли з Києва, переїхавши на Закарпаття. Вас тут прийняли, надали прихисток, офіс, поля для ігор і тренувань, господарські приміщення тощо.
❗️ Ви точно забули, як істерично обривали телефони з проханнями про допомогу та як ми витягали топфутболістів ваших «ручних клубів» з неприємних ситуацій, бо ті сплутали Ужгород з Києвом.
❗️ Ви, мабуть, забули, що шість клубів Прем’єр-ліги грали півтора року на полях Закарпаття, при цьому зауважень у вас не було і ви особисто не зробили для цього нічого. Ви просто припхалися подалі від війни і тут нормально себе почували.
❗️ Ви точно забули, як ми тягали автобуси зі збірною та клубами на забитий машинами кордон, щоб раптом не стояти довго в чергах. Бо виявилося, що на Закарпатті ви ніхто і звати вас ніяк. Вас тут ніхто не знає, бо ви тут не залишили жодної копійки для розвитку футболу.
❗️ Ви бадьоро звітували в УЄФА, як рятували футбол України, при цьому забули сказати, що ви нічого для цього не робили. Бо все зробила Закарпатська Асоціація футболу та наші громади.
❗️ Ви забули у своєму рішенні вказати, що з мільйонів доларів, які УЄФА виділяє на розвиток футболу в регіонах, ви не дали Закарпаттю нічого, жодної копійки. Ви не побудували тут жодного поля, ніякої інфраструктури – абсолютно нічого.
❗️ Ви ще багато чого забули, про що я тут не скажу з етичних міркувань. Але обов’язково скажу пізніше.
Тож ми пропонуємо вам дістати ресурс, який Закарпаття так і не отримало, та поставити на стадіоні «Авангард» в Ужгороді, котрий два роки був прихистком для клубів Премʼєр-ліги, освітлення, якого нам так не вистачає.
❗️ Ми нагадаємо вам, де ви були, з ким і що робили тоді, коли під Києвом йшли бої, а закарпатські хлопці колонами їхали захищати столицю, з якої ви на ренджроверах прямували подалі від загрози. Серед цих патріотів були й футболісти місцевих клубів та шкіл. Але ж вам до цього діла немає.
І наостанок. Ми вийдемо з цієї ситуації так чи інакше, але за ці два місяці кожен закарпатець буде в деталях знати, хто намагався знищити наш футбол; ми порахуємо все за останні п’ять років, що недоотримав від УЄФА закарпатський футбол через ваші рішення за зачиненими кабінетами.
❗️ Український футбол почався на Закарпатті і буде тут завжди – з вами чи без вас.

“З повагою до Закарпаття, нашого футболу та без поваги до вас”, – підсумував допис заступник голови Закарпатської асоціації футболу та Голова асоціації жіночого футболу Закарпаття Ігор Шинкарюк

Стосовно такого рішення УАФ – громадськості вдалося почути офіційний коментар й від директора стадіону «Авангард» Віктора Качура:
Категорія : Спорт


Залишити Коментар