Ситуація на Західному кордоні за минулу добу

вересня 23 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ
ℹ За добу 22 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 77 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.
⬅ З України минулої доби вибули більше 38 тисяч осіб. 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.
➡ До України за минулу добу прослідували 38 тисяч осіб, майже 31 тисяча з них – громадяни України.
🚛 Оформлено 71 вантажівки з гуманітарною допомогою.
👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 17 особи – 11 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 6 осіб затримані поза пунктами пропуску.
🚷 Крім того, не пропущено через кордон ще 11 чоловіків, оскільки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності їхніх документів. Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 9 осіб «непридатних до військової служби» та 2-х чоловіків, у паспортах яких підроблені відмітки про взяття на постійний консульський облік.
⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.
🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.
☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар