За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу на західному кордоні

вересня 07 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 6 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 71 тисяча осіб та майже 17 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули більше 35 тисяч осіб. Майже 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували майже 36 тисяч осіб, понад 32 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 48 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 21 особу – 15 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 6 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, ще 5 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудентів та 2 осіб «непридатних до військової служби».

⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар