Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні: Оформлено 71 вантажівка з гуманітарною допомогою

серпня 24 / 2022


СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 23 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 86 тисяч осіб та більше 19 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 45 тисяч осіб. Майже 28 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували понад 41 тисяча осіб, більше 37 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 71 вантажівка з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 11 осіб – 5 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 6 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, ще 21 чоловік не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

👉 Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 псевдостудента, 1 «інваліда» та 1 «багатодітного батька». Крім того, 17 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», у паспорті ще одного було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар