Оформлено 85 вантажівок з гуманітарною допомогою: Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

вересня 18 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 17 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 87 тисяч осіб та більше 20 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули понад 43 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували понад 43 тисячі осіб, майже 40 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 85 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 28 осіб – 14 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 14 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, не пропущено через кордон ще 13 чоловіків, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 2-х «інвалідів» та 11 осіб «непридатних до військової служби».

⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар