Оформлено 96 вантажівок з гуманітарною допомогою: Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

вересня 15 / 2022
📌 СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

📅 За добу 14 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 76 тисяч осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

⬅️ З України минулої доби вибули 39 тисяч осіб. 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡️ До України за минулу добу прослідували понад 37 тисяч осіб, близько 34 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 96 вантажівок з гуманітарною допомогою.

🚷 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 13 осіб – 10 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 3 особи затримані поза пунктами пропуску.

❌ Крім того, ще 17 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

🪪 Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудента, 4 «інваліда», 6 осіб «непридатних до військової служби» та 1 працівника транспортної сфери з підробленим посвідченням про відрядження. Крім того, паспорта двох чоловіків містили підроблені відмітки про виїзд на постійне проживання за кордоном, ще один намагався використати підроблену копію свідоцтва про народження.

👮‍♂️ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

❗️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар