Закарпаття перевиконало бюджет-2023 на 77,4 мільйони гривень

травня 04 / 2023Таку суму станом на 1 травня сьогодні у ході засідання постійної комісії Закарпатської обласної ради з питань бюджету озвучив начальник департаменту фінансів ОВА Петро Лазар.
Він також повідомив, шо збільшено ресурс обласного бюджету в сумі 27 мільйонів 332 тис грн за рахунок отриманих трансфертів з місцевих бюджетів окремих громад краю. Ці кошти розпорядженням ОВА розподілено згідно програми підтримки закарпатських підприємців в умовах енергетичної кризи – «Energy help» як часткову компенсацію витрат суб’єктами господарювання на придбання альтернативних джерел енергозабезпечення (22 мільйони грн). Решту коштів спрямовано на будівництво закладу дошкільної освіти на 150 місць у селі Заріччя Хустського району.

Близько 1,6 мільйона гро за рахунок розподілу субвенції з держбюджету спрямовано на виконання соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» що спрямований на організацію оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.
Керівник департаменту фінансів також поінформував, що перевиконання дохідної частини бюджету склало 42 мільйони 324 тис грн, які розподіляються для фінансування обласних програм, функціонування установ обласного підпорядкування та ремонт об’єктів спільної комунальної власності, зокрема для підтримки закладів охорони здоров’я, освітніх установ та закладів, програми у сфері соцзахисту, співфінансування транскордонної співпраці у громадах у сфері культури, програми підготовки населення до національного спротиву, програми облаштування місць для тимчасового перебування ВПО.
Також заплановано спрямувати залишок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на проведення поточних ремонтів дамб та виготовлення проєктної документації і проведення моніторингу забруднення автотранспортом атмосферного повітря пішохідних зон в Ужгороді.
Крім того, залишок субвенції із держбюджету буде спрямовано на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами Кам’янської тергромади.
Комісія проходила під головуванням Наталії Штефуци та за участю членів комісії та керівництва обласної ради.
Категорія : Економика


Залишити Коментар