Надходження до бюджету закарпатської митниці зросли на 2,3 млрд грн

травня 02 / 2023

Цьогоріч Закарпатська митниця збільшила надходження до Держбюджету на понад 2 млрд грн.

Цьогоріч Закарпатська митниця збільшила надходження до Держбюджету на понад 2 млрд грн.
ad
СПОНСОРСЬКИЙ КОНТЕНТ


Жінка з м. Ясиня показала простий спосіб знизити цукор в крові
Діабеліт

Ось чого простатит боїться як вогню: знищує запалення за 2 ночі
Prostatitis Relief

Завдяки активній роботі суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які здійснюють операції в зоні діяльності Закарпатської митниці, за 4 місяці 2023 року спрямовано до Державного бюджету понад 4 млрд грн митних платежів.

Відтак, індикативні показники Держмитслужби із перерахувань до головної скарбниці держави за вказаний період виконано на 114,3% та додатково спрямовано 505 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження до бюджету зросли на 2,3 млрд грн та склали 234% від торічних надходжень.

Середньоденні перерахування до бюджету від Закарпатської митниці складають майже 47 млн грн та в порівнянні з минулим роком зросли на 25,4 млн грн. або на 234 %.

У квітні 2023 року до державної скарбниці спрямовано 1 млрд 172,5 млн грн митних платежів і виконання доведених фінансових показників становить 118,4 %.

Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких забезпечено надходження митних платежів до бюджету за останній місяць п.р., були: легкові автомобілі – 368,6 млн грн., обладнання – 57,1 млн грн, трактори – 42,4 млн грн, прокат плоский – 26,6 млн грн, кузови – 24,4 млн грн та інші.

Принагідно зазначимо, що Закарпатська митниця завжди відкрита до партнерських відносин та співпраці з учасниками зовнішньоекономічної діяльності, які працюють у правовому полі та забезпечують наповнення бюджету.
Категорія : Економика


Залишити Коментар