На мосту через річку Тересва встановлюють дорожнє покриття

листопада 11 / 2023

На Закарпатті зводять перший модульний міст. Зводимо його через річку Тересва. Будівельники встановлюють дорожнє покриття – вже повністю змонтували його на двох прогонових конструкціях – 27 та 31 метр. Зараз монтують дорожні плити на найдовшій, 45-метровій конструкції.
Паралельно тривають фінальні роботи з улаштування шостої та сьомої опор. Як тільки вони будуть готові, мостовики кранами встановлять на них ще дві прогонові конструкції. Відтак на опори буде встановлено п’ять із семи прогонів.
Це міст завдовжки 226 метрів між Тересвою та Бедевлем на автодорозі Н-09. Дорога Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Автошлях зʼєднує три області та важливий для транспортування вантажів. Інші дороги між цими областями – обʼїзні, через села. Модульний міст забезпечить повноцінний проїзд на ділянці – він витримує навантаження до 40 тонн. Монтуємо його поруч із аварійним, який обвалився 23 липня цього року через перевищення автівкою допустимої ваги.
Завершити роботи зі зведення мосту заплановано до кінця осені.
Наразі рух автомобілів на цій ділянці призупинено, діє об’їзд через село Нересниця.
Нагадаємо, що модульні конструкції Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Агентства відновлення та корпорації CDF за підтримки гранту від фундації Говарда Баффета.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар