На Тячівщині продовжується робота над монтажем мосту

листопада 08 / 2023

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області.

Це уже друга прогонова конструкція встановлена на опори. Першу, 45-ти метрову, встановили минулого тижня. Наразі тривають роботи із влаштування та випробування інших опор. Уже у найближчі дні планують встановити наступні дві конструкції. Йдеться про попередньо змонтовані 27-ми метрові прогони. Їх планують встановити до кінця тижня.

"На Закарпатті встановлюємо модульний міст через річку Тересва на дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів. Це логістично важливий шлях, адже з'єднує три західні області", - йдеться у повідомленні.

Конструкцію модульного мосту Mabey Bridge Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation.

Наразі проїзд для легкового транспорту на цій ділянці забезпечено в об’їзд через село Нересниця. Модульний міст забезпечить повноцінний проїзд на цій ділянці, адже здатен витримати навантаження до 40 тонн.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар