Перший модульний міст на Закарпатті: 45-ти метрову конструкцію встановили на опори

листопада 03 / 2023

На Закарпатті через річку Тересва будуємо перший модульний міст для того, щоб якнайшвидше забезпечити проїзд дорогою Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, що з'єднує три західні області. Він буде завдовжки 226 метрів і забезпечить повноцінний проїзд на цій ділянці, адже здатен витримати навантаження до 40 тонн.
🏗 На сьогодні мостовики встановили на опори найдовшу – 45-метрову – металеву прогонову конструкцію.
Для насування використали аванбек – полегшену тимчасову конструкцію, яку використовують для встановлення прогонових конструкцій.
45-ти метровий проліт встановлено на другу та третю опори, яких усього буде 8. Усі інші встановлять за допомогою крана.
Наразі будівельники демонтують аванбек та розпочинають складати наступну – 31 метрову конструкцію. Для цього уже підготували спеціальний майданчик, де триватимуть монтажні роботи. Також паралельно триває робота із встановлення опор. Як тільки вони будуть готові і випробувані, розпочнемо подальше встановлення металевих конструкцій. Їх буде 7, три 27-метрові уже змонтовані та готові до встановлення.
Модульну переправу встановлюємо поруч з аварійним мостом, три секції якого обвалился влітку, коли водій вантажівки не дотримався вагових обмежень.
Наразі проїзд для транспорту на цій ділянці перекрито, автомобілі можуть скористатися об’їздом через село Нересниця.
➡ Нагадаємо, що модульну конструкцію Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар