Тимчасовий модульний міст на Закарпатті: на якому етапі роботи?

вересня 22 / 2023
Тимчасовий модульний міст на Закарпатті: на якому етапі роботи?

Монтуємо третю секцію тимчасового моста в Тересві. 🛠⚒🛠 Роботи виконують щодня, без вихідних, аби якнайшвидше забезпечити проїзд по дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, що з'єднує три західні області.

Поруч з аварійним мостом, три секції якого обвалился влітку, зводимо тимчасовий модульний міст завдовжки 226,7 метрів. 🌉

Конструкцію з 7 секцій різної довжини складають на спецмайданчику та паралельно продовжують роботи з влаштування опор для модульного мосту, встановлюють дорожні плити для подальших монтажних робіт.

Мостовий перехід через річку Тересва було збудовано у 1957 році – відтоді він жодного разу капітально не ремонтувався. З 2018 року штучна споруда перебувала в аварійному стані. Транспортним засобам, вагою понад 7 тонн проїжджати нею було заборонено. 23 липня, під час руху вантажівки, що у 7 разів перевищила допустимі норми, стався обвал трьох секцій аварійного 66-річного мосту.

Наразі проїзд для легкового транспорту на цій ділянці забезпечено тимчасовою переправою, яку звели фахівці ДСНС. Вантажівки користуються тимчасовим об’їздом. Модульний міст, забезпечить повноцінний проїзд на цій ділянці, адже здатен витримати навантаження до 40 тонн.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар