«Власний дім» за пільговими кредитами зможуть отримати 14 закарпатських родин

лютого 14 / 2023


💰🏠 «Власний дім» за пільговими кредитами зможуть отримати 14 закарпатських родин

Таке рішення прийняла спостережна рада обласного Фонду інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості, у якій брав участь заступник голови закарпатської облради Василь Дем’янчук.

Мова йде про пільгове кредитування у межах програми «Власний дім», згідно з яким заявники отримають 3 млн грн для відновлення даху, капітального ремонту будинку, зведення нового житла чи проведення інженерних мереж.
За словами заступника голови закарпатської ОВА Василя Іванча, під головуванням котрого проходило засідання, серед учасників програми найбільше мешканців Ужгородщини, однак скористатися такою можливістю може кожен незалежно від місця проживання.
За словами керівника Фонду Миколи Андруся, протягом минулого року закарпатці отримали 200 пільгових кредитів на суму 24 млн 322,8 тис. грн у межах програми «Власний дім». Найбільше кредитів – 133 – надали для облаштування систем опалення, водопостачання, водовідведення та для реалізації заходів з енергоощадження, інші ж спрямували на нове будівництво чи купівлю житла й заміну і ремонт даху.
За детальною інформацією щодо подачі заявок у Фонді інвестування об’єктів соціальної сфери та промисловості просять звертатися за номером +380987415545 чи на електронну адресу: [email protected].
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар