За спробу незаконного перетину державного кордону затримано 7 осіб: Ситуація на західному кордоні

листопада 29 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ️ За добу 28 листопада західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 65 тисяч осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

👈 З України минулої доби вибули 32 тисячі осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

👉 До України за минулу добу прослідували 33 тисячі осіб, 30 тисяч з них – наші співвітчизники.

🚛 Оформлено 58 вантажівок з гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 7 осіб – 3 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 4 особи затримані поза ними.

🕵️‍♀️ Крім того, на виїзд з країни не пропущено 7 чоловіків, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів про «непридатність до військової служби», «інвалідність», а також підроблені відмітки про прийняття на консульський облік. У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

❗️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар