За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 26 осіб: Ситуація на західному кордоні

жовтня 01 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 30 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 80 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 27 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 36 тисяч осіб, більше 33 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 52 вантажівки з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 26 осіб – 9 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 17 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, не пропущено через кордон ще 7 чоловіків, оскільки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності їхніх документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 6 «непридатних до військової служби». У паспорті ще 1 особи було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар