Не пропущено через кордон ще 11 чоловіків: Ситуація на західному кордоні за минулу добу

вересня 30 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 29 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 67 тисяч осіб та 17 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 37 тисяч осіб. 21 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 30 тисяч осіб, більше 27 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 75 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 4 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 20 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, не пропущено через кордон ще 11 чоловіків, оскільки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності їхніх документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 «інваліда» та 10 «про непридатних до військової служби».

⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар