Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні: 20 осіб затримані поза пунктами пропуску

вересня 01 / 2022

СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 31 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 88 тисяч осіб та майже 19 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули понад 43 тисячі осіб. Майже 25 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 45 тисяч осіб, більше 41 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 79 вантажівок з гуманітарною допомогою.

🚷 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 31 особу – 11 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 20 осіб затримані поза пунктами пропуску.

👮‍♂️ Крім того, ще 12 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 1 псевдостудента та 2 «інвалідів». 7 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», а у паспорті ще 2 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар