Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні: Пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами

серпня 30 / 2022

СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 29 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 89 тисяч осіб та майже 18 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули 38 тисяч осіб. Понад 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували більше 51 тисячі осіб, майже 48 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 48 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 8 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 16 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, ще 14 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

👨 Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 2 псевдостудентів та 2 «інвалідів», 10 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби». Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар