Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

серпня 25 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 24 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 82 тисячі осіб та більше 18 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули майже 45 тисяч осіб. Понад 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували більше 37 тисяч осіб, 34 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 36 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 24 особи – 2 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 22 особи затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, ще 15 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

☝️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудента, 2 «інвалідів» та 1 «багатодітного батька». Крім того, 7 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», у паспорті ще двох було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар