Вовчий Місяць: не пропустіть першу повню 2024 року

січня 21 / 2024

Повня у січні 2024 відбудеться у вогняному знаку сузір'я Лева.

Наприкінці січня 2024-го настає перша повня цього року, яку називають Вовчою. Звідки взялася ця страшна назва, коли зійде повний Місяць і яким буде цей період для нас - читайте в матеріалі.
Що таке Вовча повня
Трохи страхітлива назва - Вовчий Місяць - насправді не несе жодного таємного сенсу. Повний місяць у цю пору року так прозвали індіанці Північної Америки через виття вовків. Тоді вважалося, що дикі тварини шукають собі здобич і виють на Місяць. Хоча зараз уже відомо, що виють вовки не від голоду - просто вони так між собою спілкуються.

В інших культурах у цієї повні інші назви:
у китайців - Святковий Місяць;
у кельтів - Тихий Місяць;
у черокі - Холодний Місяць;
у Південній Півкулі - Сінний Місяць, Оленячий Місяць, Грозовий Місяць, Медовий Місяць.
Січнева повня також відома як Місяць після Йоля (свята зимового сонцестояння).

Коли буде повня у січні 2024 - точний час та особливості
Перший повний Місяць у 2024 році зійде 25 січня о 19:54 за київським часом (о 17:54 GMT), але повний диск можна буде спостерігати день до і після явища.

Повня у січні 2024 року настане у вогняному знаку сузір'я Лева і, за словами астрологів, надасть чудового імпульсу прийдешньому року і наповнить енергією для досягнення того, про що давно мріяли. Природно, найбільш схильні до впливу Місяця в цей період будуть вогняні знаки - Овен, Лев і Стрілець. У Левів з'явиться стимул реалізовувати свої амбіції. У цей же час Лев і Юпітер утворюють квадратуру в сузір'ї - це означає, що у Стрільців, якими керує Юпітер, цього року з'являться можливості для зростання, і вони прагнутимуть до нових звершень.

Загалом усі зодіаки почуватимуться вільно й упевнено, щоб узятися за нові проєкти, оскільки цей місячний цикл сповнений оптимізмом і удачею для всіх.

Що не можна робити в повню у Леві
Водночас у день повні, а також день до і після, краще не починати нічого нового і не "розкидатися" енергією, якої буде багато.

Що не треба робити в повню:

не укладайте угоди, парі тощо;
не вирушайте в поїздки;
не витрачайте зайвого - відкладіть покупки на кілька днів;
не починайте "розбору польотів" і не влізайте в жодні конфлікти;
не ухвалюйте доленосних рішень (вийти заміж, одружитися, розлучитися, назавжди виїхати тощо)
не беріть на себе роботу понад норму - можете не витримати.
У цей час буде тільки здаватися, що сил вистачить, щоб перевернути гори - в реальності можна перевернути не те, що потрібно або не в той бік.

Що можна робити в повню у січні
Енергії багато, тому важливо її спрямувати в правильне русло. Час повні підходить для того, щоб:

думати, планувати, загадувати бажання, медитувати і візуалізувати;
займатися творчістю - результат може бути дивовижним, оскільки в цей час прокидаються приховані таланти;
присвятити день відпочинку і догляду за собою;
миритися з тими, з ким у сварці.
Вовчий Місяць - перша повня нового року, тож на неї точно варто звернути увагу. Спостерігати за повним Місяцем найкраще на пагорбі, далеко від міських вогнів - що темніше небо, то яскравіше сяятимуть зірки. Пам'ятайте, що Місяць сходить на сході і заходить на заході, а Вовча повня, як уже говорилося, досягне свого максимуму о 17:54 за Гринвічем.

Раніше ми публікували місячний календар на січень 2024 зі сприятливими днями для поїздок, візиту до лікаря і нових починань.
Категорія : Світ


Залишити Коментар