У Польщі жорстоко побили українських підлітків (ФОТО)

вересня 10 / 2023
У Польщі жорстоко побили українських підлітків (ФОТО)

Поліція польського міста Гданська затримала трьох людей, причетних до нападу на пару 16-річних підлітків з України. Про це повідомляє RMF FM.

Так, у понеділок співробітники поліції Гданська отримали повідомлення про напад на дівчину-підлітка. Повідомляється, що 26-річна жінка підійшла до неповнолітньої і безпричинно почала бити її кулаками по обличчю і голові.

Крім того, вона кинула в неї телефон жертви, пошкодивши його.

За подругу заступився одноліток дівчини, за що на нього напали двоє дорослих чоловіків.

«Зловмисники кілька разів вдарили і душили його, розбивши при цьому окуляри, а також викинули у воду чохол від телефона», – розповіла молодший шериф Магдалена Циска з Гданського міського відділу поліції.

Співробітники поліції прибули на місце події, і під час втручання потерпіла вказала на жінку, яка напала на неї раніше. Поліцейські негайно затримали її.

Жінка була у стані алкосп’яніння, мала понад 0,5 проміле алкоголю в організмі. Затриману помістили до ізолятора тимчасового утримання. Справою зайнялися криміналісти, які почали шукати винних у побитті 16-річного підлітка, додає Циска.

Їй вже висунули звинувачення у заподіянні тілесних ушкоджень середньої тяжкості та матеріальних збитків.

У середу в гданському районі Стоги затримали 28-річного жителя міста, а вчора до 22:00 був затриманий також 43-річний чоловік.
За заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості затриманим загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Таке ж покарання передбачено за пошкодження майна.

За участь у побитті згідно польського законодавства передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.
Категорія : Світ


Залишити Коментар