Три десятки п’яних водіїв зафіксували патрульні поліцейські на Закарпатті

серпня 10 / 2020
За минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Великоберезнянському, Виноградівському, Свалявському, Берегівському, Іршавському, Тячівському районах. Ще 5 п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи
Три десятки п’яних водіїв зафіксували патрульні поліцейські на Закарпатті

У поліцію Ужгородського району надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що селом Ірлява їздить на автомобілі марки «ВАЗ-2101» нетверезий чоловік. Працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили вказаний автомобіль, за кермом якого перебував місцевий житель. Водій був у стані сильного алкогольного сп’яніння, водійського посвідчення не мав. Драгер виявив у нього 3,52 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Тарнівці Ужгородського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили скутер, водій якого не мав захисного шолома. На вимогу поліцейських водій не зупинився й став утікати, його наздогнали. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без відповідних документів. Від проходження медосвідування водій відмовився, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили чоловіка від керування.

П’ятьох п’яних водіїв, які керували незареєстрованими мотоциклами, задокументували за вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Тячівського відділу. Два такі випадки виявлено в місті Тячів, по одному в Солотвині, Буштині та Вільхівських Лазах. Усі водії не мали відповідних документів на право керування, захисних шоломів, перебували в стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовилися. На правопорушників склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили їх від керування. Незареєстровані транспортні засоби поміщено на спецмайданчик поліції Тячева.

Ще одного мотоцикліста, який керував незареєстрованим скутером без відповідних документів і в стані алкогольного сп’яніння, задокументували працівники групи реагування патрульної поліції в селі Неліпино на Свалявщині. Від проходження медосвідування водій відмовився. На нього в присутності свідків склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без належних документів та відсторонили від керування.

У Великому Березному працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У місті Мукачево вночі працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «Opel Vectrа» іноземної реєстрації, водій якого безпричинно сигналив. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Під час проходження медосвідування в лікарні у водія виявили 0,98 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Кольчино Мукачівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працювала одна фара. Водій, житель села Крите, був у стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Під час проходження медосвідування в лікарні у водія виявили 1,98 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Чомонин Мукачівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «Сіtrоеn» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння місцевий житель. Драгер виявив у нього 1,32 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Горонда Мукачівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «Волга», на якому теж не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння місцевий житель, який відмовився від медосвідування. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У поліцію Берегова зателефонували небайдужі громадяни й повідомили про те, що містом їздить ймовірно п’яний чоловік на автомобілі марки «Аudі» іноземної реєстрації. Працівники групи реагування патрульної поліції Берегівського відділу зупинили вказаний автомобіль, яким керував житель Мукачева. Чоловік був у стані алкогольного сп’яніння, він також взагалі не має водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 2,9 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції Берегова.

На автодорозі між селами Дийда та Велика Бейгань Берегівського району вночі працівники групи реагування патрульної поліції Берегівського відділу зупинили автомобіль марки «Сhеry Аmulеt», на якому не працювала одна фара. За кермом перебував житель Мукачівського району в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. На нього склали в присутності свідків адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

Тієї ж ночі на автодорозі між селами Великі Береги та Нижня Ремета працівники групи реагування патрульної поліції Берегівського відділу зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21099», на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебував теж житель Мукачівського району в стані сильного алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в лікарні у нього виявили 3,0 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування.

У селі Сільце Іршавського району працівники групи реагування патрульної поліції Іршавського відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував житель Виноградівщини в стані алкогольного сп’яніння, який взагалі не має водійського посвідчення. Від медосвідування чоловік відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Автомобіль поміщено на спецмайданчик поліції Іршави.

У селі Вилок Виноградівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Fоrd Mоndео» іноземної реєстрації, на якому було пошкоджено лобове скло. Водій, житель села Пушкіно Виноградівського району, не мав водійського посвідчення та був у стані наркотичного сп’яніння, що підтвердилося під час медосвідування в лікарні. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані наркотичного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

Двох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники групи реагування патрульної поліції Дубівського відділення.

Ще 5 п’яних кермувальників задокументували за вихідні працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар