У Львові народилася дівчинка-богатирка: вага здивувала навіть досвідчених лікарів

травня 30 / 2024
У Львові народилася дівчинка з вагою і зростом, які здивували досвідчених медиків. Вага дитини на момент народження становила 5,5 кілограма, а зріст - 60 сантиметрів."Вагітність протікала без проблем, животик ріс поступово. Багато хто очікував, що буде двійня. Але я знала, що буде одна дівчинка. Перед пологами нам прогнозували вагу 4 кілограми", – розповідає породілля.Та донечка не поспішала на зустріч з батьками – перейми у жінки почались на 41 тижні вагітності.


Пологи пройшли успішно і без ускладнень, дівчинка народилась здоровою / Фото Першого медичного об'єднання Львова

Дівчинка-богатирка здивувала лікарів
Були заплановані природні пологи, та після додаткових обстежень і замірів плоду вирішили уже ж проводити кесарів розтин. Річ у тім, що вага дитини перевищувала розмір пологових шляхів.


"Малюки з великою масою тіла становлять близько 6 – 10% від загальної кількості новонароджених у лікарні. Але Злата своїми богатирськими вагою і зростом здивувала навіть бувалих акушерів-гінекологів", – додають у лікарні.

Батьки пообіцяли своєму лікарю повернутися за хлопчиком.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.
Категорія : Україна


Залишити Коментар