8-річну дитину вкусила гадюка – вона добу провела у реанімації

травня 30 / 2024

На Львівщині 8-річну дівчинку вкусила гадюка. Місце укусу одразу посиніло, тож дитину оперативно госпіталізували. Дівчинка добу пробула у реанімації.


Дитину вкусила гадюка
Зазначають, що дівчинку звуть Аліса і оскільки вона не боїться плазунів, бо у неї вдома живе два екзотичних улюбленці – маїсовий полоз та молочна змія, під час відпочинку вона, помітивши плазуна, вирішила з ним погратися.

Дитина спіймала одного біля озера, однак він вивернувся і вкусив її за великий палець лівої руки. Дівчинка відразу відчула біль, а місце укусу – посиніло,
– ідеться у повідомленні пресслужби лікарні.

Батьки сфотографували плазуна і повезли доньку до лікарні. Алісу вкусила гадюка.

Доба в реанімації
Аби очистити кров дитини від отрути, спеціалісти відділення анестезіології та інтенсивної терапії, вжили протишокових заходів та виконали інфузійну терапію.8-річну Алісу вкусила небезпечна гадюка / Фото Першого медичного об'єднання Львова

Під час постійних крапельниць кожні 4 години дівчинці брали кров на аналіз та міряли температуру, аби відстежувати будь-які зміни в організмі. Добу Аліса пробула в реанімації під пильним медичним наглядом,
– розповіли у лікарні.

Алісу вже виписали з лікарні. Укус минув без наслідків для здоров'я дититни лише завдяки тому, що її вчасно доправили до лікарні і надали кваліфіковану допомогу.

Зауважимо. Гадюка є найпоширенішою отруйною змією в Україні. Зустрітись з нею можна в основному в лісі або в горах, але буває, що змії починають виповзати в містах. Після укусу гадюки слід якнайшвидше потрапити до лікаря, щоби отримати необхідну допомогу.
Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікаря.
Категорія : Україна


Залишити Коментар