На Закарпатті вже продають першу суницю

травня 18 / 2024
Вже понад місяць в Україні набирає масштабів сезон ягід. Через теплу погоду, цьогоріч він стартував значно раніше. Відзначмо, що першою полуницею із теплиць на ринках області вже торгували у кінці лютого. Ціна ягоди варіювалась від 95-100 гривень за кілограм.
Ранню ягоду покупці обирали із обережністю, адже перший товар із теплиць містить у своєму складі й чимало нітратів. Про небезпеку перших овочів й фруктів застерігають і медики. Необачність у цьому плані може дорого обійтись.

Що стосується полуниці, наразі в регіоні вже з'явився у продажі урожай із відкритого грунту. Майже у всіх районах області та далеко за його межами - вся продукція із Виноградівського району посил годує. Смачну ягоду без нітратів можна придбати від 70-100 гривень за кілограм. Ягоди меншого розміру, звісно, дешевші, ADVERTISEMENT

Ранню ягоду покупці обирали із обережністю, адже перший товар із теплиць містить у своєму складі й чимало нітратів. Про небезпеку перших овочів й фруктів застерігають і медики. Необачність у цьому плані може дорого обійтись.

Що стосується полуниці, наразі в регіоні вже з'явився у продажі урожай із відкритого грунту. Майже у всіх районах області та далеко за його межами - вся продукція із Виноградівського району посил годує. Смачну ягоду без нітратів можна придбати від 70-100 гривень за кілограм. Ягоди меншого розміру, звісно, дешевші,

а більші - дорожчі. На оптовому ринку у Виноградові кілограм ягід цьогоріч обійдеться взагалі в смішну суму, від 10-15 гривень за кілограм. Такі ціни викликають і здивування в населення й жваві дискусії у мережі Фейсбук, адже це неабияк дешево.

У середині травня на Закарпатті уже продають і першу дику суницю. Торік ціни на початку сезону були захмарними на цю ягоду. Зокрема, в Хусті, на місцевому базарі, лісову ягоду продавали від 400 гривень за літр.

Однак тодішній сезон ягід був дорогим взагалі й запам'ятався найбільше імпортною черешнею із Іспанії. За кілограм цього смаколика на ринках просили від 1200 гривень.

Цьогоріч дику суницю можна купити на ринках області від 250 гривень. Муничні галявини вже дозріли на Ужгородщині, Свалявщині, Мукачівщині, Берегівщині тощо. Світлинами лісових вітамінок жителі радо діляться у мережі Фейсбук
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар