Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА повідомив, які проєкти втілюватимуть у нашому регіоні за напрямком «Довкілля»

квітня 21 / 2024

Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА повідомив, які проєкти втілюватимуть у нашому регіоні за напрямком «Довкілля» в межах транскордонної програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027:
🔹«Разом за безпеку в транскордонному регіоні» (Колочавська ТГ);
🔹«Водозберігаючі рішення для пом'якшення наслідків зміни клімату» (ДВНЗ «Ужгородський національний університет»);
🔹«Біорізноманіття в зеленій інфраструктурі Білостоцького повіту і міста Ужгород» (Ужгородська ТГ та Інститут розвитку Карпатського регіону);
🔹«Карпатська молодь за екорозумну освіту» (АРР, УжНУ, Ужанський національний природний парк);
🔹«Вода – джерело життя - збереження спільної природної спадщини Карпат у громадах Ольшаниця та Великий Березний шляхом покращення управління стічними водами» (Великоберезнянська ТГ)
🔹«Охорона водних ресурсів через розвиток каналізаційної інфраструктури як спільний виклик гміни Лесько та міста Хуст у боротьбі за чисте довкілля» (Хустська ТГ).
Також заступник голови ОВА наголосив, що цей програмний період розпочався ще в 2021 році, до початку повномасштабного вторгнення, тому є низка ініціатив, котрі не є зараз найпріоритетнішими.
💬 «Проте це все одно важлива фінансова підтримка для нас з боку Євросоюзу та визнання спроможності Закарпаття. Близько 90% необхідних коштів для їх реалізації, а це майже 4,5 млн євро, – грант від ЄС.
Дякуємо кожному, хто подає заявки, покращує наш край, розвиває його і завжди прагне кращого. Дякуємо закордонним партнерам і колегам за підтримку!» – підкреслив Василь Іванчо.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар