Окремі аспекти розвитку ветеранської політики на місцях – тема наради Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА з керівництвом громад області

грудня 20 / 2023

✅ Окремі аспекти розвитку ветеранської політики на місцях – тема наради Віктор Микита - голова Закарпатської ОДА з керівництвом громад області.

Ішлося про реалізацію експериментального проєкту «Помічник ветерана» в нашому регіоні та особливості функціонування новоствореного «Ветеранського простору ВДОМА».

💬 «Ці ініціативи, як і низка інших, започаткованих в області, спрямовані на забезпечення максимально комфортних умов інтеграції військових у цивільне життя», – зауважив Віктор Микита, відзначивши громади краю, які відібрали до участі в пілотному проєкті Мінветеранів щодо запровадження інституту помічника ветерана.

👉 Мова про Виноградівську, Великолучківську, Дубівську, Жденіївську, Рахівську, Ужгородську та Берегівську ТГ. Вони вже створили відповідні комісії для проведення співбесід з кандидатами, котрі розпочнуться вже цими днями. Нагадаємо, перший етап відбору в помічники ветеранів на Закарпатті пройшли 18 осіб.

📍Також під час наради обговорили роботу «Ветеранського простору ВДОМА», який дбатиме про належний соціальний захист захисників і захисниць, членів їхніх родин. Розглянули й перспективи створення філій осередку в колишніх районних центрах області.

Реалізація державної ветеранської політики в регіоні та громадах – сьогодні ключовий пріоритет ✊🇺🇦
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар