Відбулося засідання «екологічної» комісії облради

грудня 18 / 2023

Напередодні сесії засідала постійна комісія Закарпатської обласної ради з питань екології та використання природних ресурсів, агропромислового комплексу, розвитку села та земельного устрою під головуванням депутата Георгія Горвата.
Комісія розглянула ряд питань порядку денного. Детально депутати зупинилися на «майнових» питаннях. Зокрема, про вилучення та закріплення рухомого майна, про закріплення окремого індивідуально визначеного рухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області на праві оперативного управління, про надання згоди на списання рухомого майна з балансу Комунального некомерційного підприємства «Обласна дитяча лікарня» Закарпатської обласної ради шляхом ліквідації. Окремі кілька питань — щодо комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради, про внесення змін до окремих рішень облради, тощо.
У ході засідання заступником голови комісії обрано Василя Якубця та секретарем Івана Савка. У засіданні також взяли участь Гейза Гулачі, Степан Деркач, перший заступник голови Закарпатської облради Андрій Шекета, керуюча справами облради Мирослава Ливч та депутат облради Володимир Чубірко.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар