Працівники Закарпатської ОВА пройшли підготовку до роботи з новим функціоналом «Обґрунтування потреби» в системі держзакупівлі Prozorro

грудня 13 / 2023
✅ Працівники апарату і структурних підрозділів Закарпатської ОВА пройшли підготовку до роботи з новим функціоналом «Обґрунтування потреби» на офіційному майданчику системи держзакупівлі Prozorro.

Як працює така опція та що варто зазначати в обґрунтуванні, під час онлайн-презентації фахівцям, котрі займаються питаннями державних закупівель, розповіла заступниця міністра економіки України Надія Бігун.

За її словами, розробка Мінекономіки та ДП «Прозорро» дозволить замовникам публікувати додаткову інформацію при створенні річного плану – обґрунтування потреби здійснення певної закупівлі📍

Такий функціонал дасть можливість заздалегідь, а не постфактум пояснити важливість, доцільність та користь для суспільства/підприємства того чи іншого придбання. Важливо, що додати обґрунтування можна на будь-якому етапі закупівель. Також за потреби його можна доповнити чи уточнити, однак вся історія змін зберігатиметься.

Завдяки цьому оформлення закупівель фахівці надалі проводитимуть ще більш прозоро та ефективно 💪
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар