До Великодня на території Свалявського професійного будівельного ліцею переселенці можуть відсвяткувати новосілля

березня 21 / 2023Учора заступник голови Закарпатської облради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч проінспектували хід робіт із встановлення модульних будиночків для внутрішньо переміщених осіб на території Свалявського професійного будівельного ліцею.
Тут майже повністю готові 10 тимчасових будівель – є меблі, вмонтована сантехніка, обігрівачі, підведені усі комунікації: водовідведення, водопостачання та електрика. Зроблено внутрішнє оздоблення: підвісні стелі, ламінат, кахлі. Ремонтні роботи у будівлі гуртожитку ліцею, що розміщений поруч, теж завершуються. Другий поверх майже повністю готовий для проживання, та підрядники оцінюють готовність усієї будівлі на 90 відсотків. Довершується косметичний ремонт, встановлено ламінат, вхідні двері, обладнані санвузли та кухні, вмонтовані електричні розетки, вимикачі лампи освітлення тощо. Ведуться роботи із благоустрою території гуртожитку: встановлені доріжки із бруківки, сформована площа під зелену зону, висаджені деревця туї, змонтовано дитячий майданчик та підготовлено основу для поліуретанового покриття. Виконавці робіт запевняють, що до Великодня переселенці можуть відсвяткувати новосілля.
Представники облради разом із підрядниками та проєктна менеджерка Благодійного Фонду «Карітас Чеської Республіки» Наталія Мацькова обговорили подальші спільні дії. На порядку денному – водостічна система для даху гуртожитку, відмостки навколо будинку, є необхідність провести фасадні роботи та встановити освітлення території. Домовилися про наступні об’єкти, які відновлять для ВПО у нашій області.
Нагадаємо, що ремонт приміщень у гуртожитку Свалявського професійно-будівельного ліцею та облаштування збірних будиночків на територіях того ж ліцею у Сваляві та Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича стало можливим завдяки співпраці Закарпатської обласної ради та Благодійного Фонду «Карітас Чеської Республіки», про що було підписано відповідний договір надання благодійної допомоги у натуральній формі.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар