Новини по нашому 4 647 Переглядів 1 Рейтинг

У Закарпатті готують до новосілля для ВПО 21 модульний будинок

січня 12 / 2023

У ході робочої поїздки депутати обласної ради: заступник голови ради Василь Дем’янчук та керуюча справами облради Мирослава Ливч промоніторили хід виконання робіт із встановлення модульних будиночків у Мукачеві, Сваляві та смт Середнє.
Одинадцять охайних модульних будиночків на території Мукачівського професійного аграрного ліцею імені Михайла Данканича майже готові до новосілля. На стадії завершення – внутрішні ремонтні роботи. У кожному будиночку є по дві житлові кімнати, кухня і санвузол, передбачені системи обігріву, приміщення утеплені за сучасними технологіями і стандартами. Підведені необхідні комунікації: водопостачання, водовідведення й електропостачання. Навколо модульного містечка проведено благоустрій: біля будівель доріжки вимощені бруківкою та встановлена огорожа.
Ще 6 із 10 схожих будиночків, які відвідали Василь Дем’янчук та Мирослава Ливч на території гуртожитку Свалявського будівельного ліцею, потребують внутрішнього оздоблення та поточних будівельних робіт. Підходять до завершення й ремонтні роботи у корпусі гуртожитку ліцею. Роботи на цих об’єктах проводяться за фінансової підтримки Благодійного фонду «Карітас Чеської Республіки». У іншому корпусі закладу наразі проживають 66 внутрішньо переміщених осіб. Тут теж триває ремонт, на який чеська неурядова організація "Людина в біді" виділила (на будматеріали) 540 тис грн.
Черговий об'єкт, на якому побували представники облради -
дитячий будинок сімейного типу у смт. Середнє Ужгородського району. Тут, на території, що належить церковній громаді, планується збудувати 12 модульних будиночків.
Підготовчі роботи з розчищення території та підведення системи комунікацій: водопостачання та водовідведення й електропостачання фінансуються Міністерством закордонних справ Словаччини у співпраці із Словацьким Агентством міжнародної співпраці. Монтажних самих будинків здійснюватиме Фонд "Карітас Чеської Республіки". За хороших погодних умов такі будиночки зводяться за місяць-два...
Підводячи підсумки робочої поїздки, посадовці облради констатують, що темпи будівництва модульних споруд не достатньо динамічні, у їх ході виявляються неузгоджені попередньо роботи. Тож із підрядниками та виконавцями робіт було обговорено поточні потреби й узгоджено нові дедлайни.
Пресслужба Закарпатської обласної ради
Категорія : Новини по нашому


Залишити Коментар