Ситуація на західному кордоні: Оформлено 99 вантажівок з гуманітарною допомогою

грудня 16 / 2022
СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 15 грудня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 71 тисяча осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

⬅️ З України минулої доби вибули 37 тисяч осіб. 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡️ До України за минулу добу прослідували 34 тисячі осіб, 31 тисяча з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 99 вантажівок з гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 8 осіб – 3 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 5 осіб затримані поза ними.

📃 Крім того, на виїзд з країни не пропущено 2-х чоловіків, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки їхніх документів про «непридатність до військової служби» та «інвалідність». У діях чоловіків наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар