Слухання із перейменування вулиць в Ужгороді проходитимуть поетапно: щотижня – один мікрорайон

грудня 16 / 2022

Слухання із перейменування вулиць в Ужгороді проходитимуть поетапно: щотижня – один мікрорайон
Про підсумки громадських обговорень щодо перейменування в Ужгороді 54 вулиць розповіли напередодні, 15 грудня, у міській раді на громадських слуханнях заступник міського голови Василь Пинзеник та головний архітектор міста Олег Боршовський.

Як зазначив Василь Пинзеник, громадські обговорення тривали 2 місяці – із 5 жовтня і до 7 грудня – відповідно до законодавства та протоколів комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, розташованих на території міста Ужгорода. Зараз етап обговорення завершився і починається наступний – громадські слухання.

Олег Боршовський розповів, що за ці два місяці управління містобудування та архітектури отримало багато звернень від ужгородців, зокрема й колективних. Звернення надходили і в електронному, і в письмовому вигляді. Крім того, ужгородці могли висловити свою думку щодо перейменування вулиць, проголосувавши також через гугл-форму. Усі ці звернення обов’язково візьмуть до уваги.

Зважаючи на те, що на громадських слуханнях повинні розглянути 54 вулиці, а також те, що на останніх засіданнях комісії запропонували ще варіанти для перейменування вулиць, зокрема на честь загиблих у війні з росією ужгородців Данила Богуславського та Руслана Ференці, вирішили, що слухання проводитимуть поетапно, по районах – щоб максимально залучити мешканців тих вулиць, перейменування яких обговорюватимуть, врахувати їхню думку та, відповідно, отримати якісний результат.

Попередньо вирішили, що проводитимуть громадські слухання щочетверга. Інформація про це буде поширена на сторінках міськради у соцмережах та через ЗМІ.

Першими на слуханнях 22 грудня о 16:00 обговорюватимуть перейменування вулиць мікрорайону Радванка:

Олекси Борканюка,
Василя Верещагіна,
Михайла Глінки,
Донської,
Осетинської,
Степана Разіна,
Петра Чайковського,
Валерія Чкалова,
Івана Шишкіна.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар