Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

серпня 23 / 2022

📌 СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ️ За добу 22 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 84 тисячі осіб та більше 17 тисяч транспортних засобів.

👈 З України минулої доби вибули 39 тисяч осіб. 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

👉 До України за минулу добу прослідували понад 45 тисяч осіб, 42 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 84 вантажівки з гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 14 осіб – 9 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 5 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🪪 Крім того, ще 18 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

⚠️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостудента та 2 «інвалідів». Крім того, 12 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», у паспорті ще одного було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

☝️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

❗️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар