Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

серпня 20 / 2022


СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ️ За добу 19 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 88 тисяч осіб та понад 18 тисяч транспортних засобів.

⬅️ З України минулої доби вибули 44 тисячі осіб. 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡️ До України за минулу добу прослідували понад 43 тисячі осіб, 39 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 77 вантажівок з гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 12 осіб – 6 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, а 6 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷Крім того, ще 11 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо автентичності документів.

❗️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 3 псевдостуденів та 1 «інваліда». Крім того, 6 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби». В паспорті ще 1 особи прикордонники виявили підроблену відмітку про взяття на консульський облік. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар