За добу 11 квітня західні кордони України перетнули понад 62 тисячі осіб та майже 14 тисяч транспортних засобів

квітня 12 / 2022

За добу 11 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 62 тисячі осіб та майже 14 тисяч транспортних засобів. У порівнянні з попередньою добою відмічається зменшення інтенсивності пасажиропотоку.
👈 З України минулої доби вибули понад 35 тисяч осіб. Майже 23 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн-членів ЄС та Молдови.
👉 До України за минулу добу прибули понад 27 тисяч осіб, 24 тисячі з яких – українці. Оформлено майже 390 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.
☝️ РЕКОМЕНДУЄМО відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.
❗️ НАГАДУЄМО, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами. При цьому, у виключних випадках, прикордонники можуть приймати окремі рішення щодо пропуску осіб, які їдуть за кордон з гуманітарною метою в пошуках захисту від російської агресії. Чим більше документів, виданих державними органами України, така особа зможе пред’явити під час паспортного контролю, тим легше можна прийняти рішення щодо її пропуску. Також прикордонники можуть враховувати чи велися бойові дії, чи працюють ЦНАПИ та інші державні установи в регіоні, з якого прямує людина.
☝️ ЗАЗНАЧИМО, що у випадках, визначених законодавством, для перетинання державного кордону громадяни крім паспортних документів повинні мати також інші підтверджуючі документи.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар