Ситуація у пунктах пропуску на Західному кордоні

травня 18 / 2022

ℹ️ За добу 17 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 68 тисяч осіб та більше 18 тисяч транспортних засобів.
⬅️ З України минулої доби вибули понад 31 тисяча осіб. Більше 18 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.
➡️ Тенденція щодо збільшення кількості громадян, які повертаються до України, наразі зберігається. За минулу добу прибули 37 тисяч осіб, з них понад 33 тисячі – українці.
🚛 Оформлено 239 вантажівок з гуманітарною допомогою.
☝️ НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.
📌 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.
📝 НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text
⚠️ ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. Інформація за посиланням https://www.facebook.com/DPSUkraine/posts/320804600158417
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар