Ситуація у пунктах пропуску на Західному кордоні

квітня 18 / 2022
📌 СИТУАЦІЯ У ПУНКТАХ ПРОПУСКУ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

ℹ️ За добу 17 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 57 тисяча осіб та 12 тисяч транспортних засобів. Пасажиропотік залишається стабільним.

👈 З України минулої доби вибули понад 28 тисяч осіб. Близько 19 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн-членів ЄС та Молдови.

👉 До України за минулу добу прибули майже 29 тисяч осіб, близько 26 тисяч з них – українці. Оформлено понад 380 вантажівок з гуманітарною допомогою.

☝️ Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

❗️ Звертаємо увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

👉 Зокрема, наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

⚠️У виключних випадках щодо осіб, які прямують за кордон з метою евакуації, лікування можуть прийматися окремі рішення щодо їх пропуску. При цьому, чим більше документів, виданих державними органами України, в тому числі які підтверджують гуманітарну мету поїздки, особа зможе надати на паспортний контроль, тим легше можна прийняти рішення щодо її пропуску. Також прикордонники можуть враховувати чи велися бойові дії, чи працюють ЦНАПи та інші державні установи в регіоні, з якого прямує людина.

☝️ Також нагадуємо, що в період дії правового режиму воєнного стану можливий виїзд дітей до 16 років у супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/документів, що містять відомості про особу, на підставі яких Держприкордонслужба дозволить перетин державного кордону.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар