За минулу добу на кордон прибуло близько 250 вантажівок з гуманітарною допомогою

квітня 30 / 2022

📌 СИТУАЦІЯ У ПУНКТАХ ПРОПУСКУ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ

ℹ️ За добу 29 квітня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 73 тисячі осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

👈 З України минулої доби вибули 38 тисяч осіб. 22 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

👉 До України за минулу добу прибули більше 35 тисяч осіб, з них близьк 32 тисячі – українці.

🚛 Оформлено близько 250 вантажівок з гуманітарною допомогою.

☝️ НАГАДУЄМО, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

⚠️ ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

❗️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється по закордонним паспортам відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

‼️ ВАЖЛИВО: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар