Олексій Петров на Міжгірщині прибирав сміття (Фото)

серпня 08 / 2020
Олексій Петров на Міжгірщині прибирав сміття (Фото)
Вже традиційно... Субота. Нова локація. Прибирання сміття. Цього разу - несанкціоноване сміттєзвалище у селі Репинне на Міжгірщині.

Знаю, що мені закидують, мовляв, такими прибираннями проблеми не вирішиш. Я ж це чудово розумію! Але, по-перше, ви ж не почнете капітальний ремонт в квартирі без генерального прибирання і винесення усього непотребу? Тому ліквідація усіх стихійних сміттєзвалищ, заторів на річках - це те, що робиться вже зараз.

Паралельно ведеться робота із визначенням місць для побудови сміттєпереробних заводів, переговори з інвесторами, громадами населених пунктів, майбутніх ОТГ. Наразі особливого натхнення та кроків на зустріч у вирішенні цієї проблеми я не бачу - ви, кажуть, обовязково будуйте сміттєпереробний завод, але в іншому районі, а бажано - області.

Друзі, легальні сміттєзвалища на Закарпатті заповнені на 90%! Якщо прямо зараз, не взятися за цю проблему - завтра Закарпаття чекає сміттєва катастрофа.

Тому сьогодні я прибираю у Міжгір'ї, завтра у Виноградові, післязавтра ще десь. Це моя позиція, мій особистий приклад, моя, якщо хочете - реклама, але не особиста, а реклама вирішення екологічної проблеми з якою стикнулося Закарпаття.

Більше 30 мішків цієї "реклами" було зібрано лише сьогодні.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар