14 чоловік, які намагалися порушити кордон, затримали прикордонники на Закарпатті

листопада 20 / 2023

Упродовж вихідних прикордонники Мукачівського загону припинили 8 спроб порушення кордону, у результаті чого затримали 14 чоловіків.

Усі затримані є особами призовного віку, яким під час дії воєнного стану обмежено виїзд з країни.

Шестеро із затриманих є жителями Закарпаття - одного із них затримали на кордоні з Румунією прикордонники відділення «Дюла», решта були затримані військовослужбовцями «Лужанка» та «Вилок» під час спроби незаконного перетину українсько-угорського кордону.

Ще вісім чоловіків приїхали з різних регіонів України: двоє з Запорізької області, один з Дніпропетровщини, один з Львівщини, один з Київщини, один з Вінниччини та по одному з Херсонщини та Івано-Франківщини. І хоча для незаконного перетину кордону із Угорщиною та Румунією українці обирали різні нелегальні маршрути, усіх їх чекав один і той самий фінал - зустріч із прикордонниками та суд.

Правопорушників притягнули до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».

За даний вид правопорушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 3400 тисяч гривень до 13600 тисяч гривень або ж адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення.Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар