На Закарпатті прикордонники припинили чотири спроби порушення державного кордону, у результаті чого затримали 15 осіб

грудня 25 / 2022
15 ПОРУШНИКІВ КОРДОНУ ЗАТРИМАЛИ ПРИКОРДОННИКИ НА ЗАКАРПАТТІ

На Закарпатті прикордонники Мукачівського загону припинили чотири спроби порушення державного кордону, у результаті чого затримали 15 осіб.

На ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Лужанка», реалізовуючи надану оперативниками загону інформацію, наряд затримав групу осіб, серед яких було 7 дітей, 2 жінки та 3 чоловіків. Усі затримані є мешканцями Закарпаття, представниками ромської національності, які мали намір незаконно потрапити до Угорщини.

Решту порушень, які пов’язані зі спробами чоловіків призовного віку уникнути мобілізації, прикордонники припинили на кордоні з Румунією.

Одного з правопорушників, мешканця Дніпропетровщини, який мав намір подолати високогірну ділянку кордону, затримали військовослужбовці відділення «Велятино».

Прикордонники відділу «Ділове» зупинили неподалік від кордону одного мешканця Хмельниччини, чоловік не зміг пояснити мету свого перебування у прикордонні. Зрештою зізнався про свої наміри незаконно перетнути кордон.

Ще одного зловмисника, який, незважаючи на неодноразові застереження прикордонників, збирався перепливати річку Тиса, затримав наряд відділення «Солотвино». Щоб випробувати долю у річці, рівень води якої щоденно зростає, чоловік прибув на Закарпаття із Дніпропетровщини. Усі свої речі відчайдух попакував у поліетилен, а щоб його не помітили охоронці держрубежу, планував незаконно перетнути кордон у темний час доби.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, з річки Тиса дістали 12 потопельників, які намагались незаконно перетнути кордон.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар