На Закарпатті прикордонники затримали 24 осіб які намагалися незаконно перетнути кордон, серед них жінка та діти

вересня 08 / 2023
ЗА ДОБУ ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ 24 ПОРУШНИКИ КОРДОНУ, СЕРЕД ЯКИХ ЖІНКА ТА ЧЕТВЕРО ДІТЕЙ

Упродовж минулої доби на Закарпатті прикордонники Мукачівського загону припинили вісім спроб порушення кордону, у результаті чого затримали 24 особи, які намагались незаконно перетнути держрубіж.

Серед затриманих одна жінка та четверо дітей віком від 6 до 15 років, які мали намір незаконно перетнути кордон з Угорщиною. На Закарпаття вони прибули з Дніпропетровщини. Із затриманими також був один чоловік, житель Івано-Франківщини. Усіх їх за 250 метрів до кордону зупинив прикордонний наряд відділу «Косино». Ще одну групу із семи порушників, військовослужбовці цього ж відділу затримали за 500 метрів від кордону. Затримані є чоловіками призовного віку – троє із них жителі Полтавщини, двоє – Харківщини, один із Запоріжжя та один з Миколаївщини. Невдовзі група реагування затримала й переправника вказаної групи чоловіків. Стосовно нього прикордонники направили до Нацполіції повідомлення, щодо виявлення ознак злочину передбаченого ст.332 ККУ.

Ще п’ятьох чоловіків на кордоні з Угорщиною затримали прикордонні наряди відділів «Вилок» та «Лужанка».

Крім того, двох жителів Львівщини, двох жителів Івано-Франківщини та одного жителя Дніпропетровщини затримали на кордоні з Румунією прикордонні наряди відділу «Ділове».

Стосовно затриманих склали протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.
Категорія : Кримінал


Залишити Коментар