Поліція Закарпаття попереджає про шахрайську схему «виграші призів»: як не стати жертвою аферистів та вберегти власні заощадження

листопада 01 / 2023
Співробітники поліції Закарпаття в межах загальнонаціональної кампанії з протидії шахрайствам продовжують інформувати громадян, як не потрапити на гачок аферистів та зберегти власні заощадженняполіція закарпаття попереджає про шахрайську схему «виграші призів»: як не стати жертвою аферистів та вберегти власні заощадження

На Закарпатті поліцейські продовжують інформувати жителів краю як вберегтися від шахрайства. Однією з поширених афер, які використовують зловмисники, є схема «виграші призів».

Зазвичай зловмисники телефонують з незнайомого номера, чи надсилають повідомлення з інформацією про те, що ви виграли «приз». Надалі потенційному переможцю для того, щоб отримати приз, пропонують сплатити «податок», чи надати свої персональні дані.

Поліцейські нагадують, як діяти у випадках, коли ви отримали такий дзвінок/повідомлення:

— згадайте чи брали ви участь в акціях, чи конкурсах;

— не перераховуйте гроші незнайомцям;

— повідомте про подію співробітникам поліції, зателефонувавши за номером «102».

Будьте обачними та дотримуйтеся елементарних правил безпеки, щоб не стати жертвою шахраїв та не втратити власні заощадження й цінні речі.

Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар