Демонтувати самовільно встановлені тимчасові споруди та малі архітектурні форми на території Ужгородської ТГ - таке рішення підтримали сьогодні на засіданні виконкому

жовтня 25 / 2023

Демонтувати самовільно встановлені тимчасові споруди та малі архітектурні форми, що знаходяться на землях територіальної громади Ужгород та розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування – таке рішення підтримали сьогодні на засіданні виконкому.

Йдеться про🔽

– елементи вуличної тераси (столики) на вул. Августина Волошина, № 2-4 («Лаваш - Кебаб» та «Слойка»);

– 4 тимчасові металеві «контейнери» на вул. Капушанській біля будинку № 132;

– малу архітектурну форму на вул. Василя Гаджеги (Олександра Радищева);

– тимчасову споруду на розі вулиць Василя Гаджеги (Олександра Радищева) та Капушанської;

– елементи вуличної тераси (лавиці, стільці, столики, парасольки тощо) на вул. Адольфа Добрянського, 14 А; на пл. Богдана Хмельницького, 3; на вул. Льва Толстого, 46; на вул. Михайла Грушевського, 51; на пл. Захисників України, 2;

– обмежувачі руху (стовпчики, паркувальні бар’єри) на вул. Небесної сотні;

– обмежувач руху (шлагбаум) на вул. Ярославській – Тячівській.

➡️Також вирішили демонтувати вивіски, що розміщені без правовстановлюючих документів органу місцевого самоврядування –на вул. Августина Волошина (ресторан «Sushi master», магазин «Fresh foods market») та на вул. Корзо (ресторан «Fan-Fan»).

Рішення підлягає добровільному виконанню протягом 10 календарних днів із дати його оприлюднення. У разі невиконання самовільно встановлені споруди будуть демонтовані силами комунальних служб міста відповідно до чинного законодавства.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар