Масштабні обшуки у чиновників на Закарпатті: що відомо (ФОТО)

вересня 27 / 2023

Правоохоронці проводять масштабні обшуки у чиновників від освіти Мукачівської міськради.

З достовірних джерел стало відомо про те, що СБУ та поліція за процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області проводять обшуки в Мукачівській міській раді та посадовців, пише РІО.

Також відомо, що обшуки проводяться за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів працівниками управління освіти, які під час проведення державних закупівель, а саме: «Електрокотлів» та «Послуги з встановлення електрокотлів», вартість яких становила понад 12 млн. грн., своїми неправомірними діями спричинили збитки бюджету у особливо великих розмірах. На даний час вирішується питання щодо оголошення підозри про вчинення злочину фігурантам справи.Зокрема, мова йде про Катерину Кришінець-Андялоші, яка на момент злочину займала посаду начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міськради. Зараз вона є заступником начальника цього управління.

Обшуки провели в мерії, зокрема, в управлінні освіти, а також в домівках чиновників.


Про підозру також оголошено підряднику – директору ТОВ Омега-Карпати Ігорю Федорняку.

Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина правоохоронці вручили підозру
Як повідомив депутат Ужгородської міськради Віталій Глагола, СБУ, поліція та прокуратура проводять обшуки в Мукачівській лікарні імені Святого Мартина.Також відомо, що обшуки проводяться за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів керівництвом лікарні, які під час проведення державних закупівель, а саме придбання «Офтальтальмологічного лазеру CLASSIK, калій титаніл фосфатний 532 нм 2 вт з щілинною лампою та моторизованим столом» та апаратів «ШВЛ», вартість яких становила понад 9,8000 000.

Своїми неправомірними діями, за версією правоохоронців, керівництво лікарні спричинило збитки бюджету у особливо великих розмірах.

У цей же час джерела повідомляють, що керівнику Мукачівської лікарні імені Святого Мартина Євгену Мешку повідомлено про підозру у вчиненні злочину.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар