Поліція відкрила кримінальне провадження щодо закарпатця через несплату штрафу за пʼяне водіння та невиконання рішення суду

вересня 19 / 2023


В ході моніторингу судових рішень співробітники Рахівського районного відділу поліції виявили ряд порушень, допущених 53-річним жителем селища Великий Бичків. Встановлено, що чоловік умисно ігнорував виконання рішення суду про позбавлення його права керувати автомобілем та повторно декілька разів сідав за кермо.

Як з’ясувалося, ще у вересні 2022 року чоловіка суд позбавив права керувати транспортними засобами за нетверезе водіння. Попри це, впродовж 2023 року чоловік неодноразово сідав за кермо та вчиняв порушення за статтями 121-1, 122, 124, 126 та 130 КУпАП .
Йдеться про керування авто без відповідних документів , порушення правил експлуатації транспортного засобу та нетверезе керування.

Крім цього, минулими вихідними працівники поліції, під час здійснення профілактики ПДР, знову спинили 53-річного закарпатця п’яним за кермом. На чоловіка склали вже третій протокол за нетверезе керування та направили матеріали для судового розгляду.
Автомобіль у закарпатця вилучили та помістили на арештмайданчик поліції.

Загальна сума виписаних порушнику штрафів склала понад 96 тисяч гривень.

У звʼязку з відмовою фігуранта виконувати рішення суду та сплачувати стягнення, слідчі Рахівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 382 Кримінального кодексу України, тобто умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили.

За такі дії тепер закарпатцю загрожує кримінальна відповідальність - позбавлення волі на строк до трьох років.
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар