За вихідні поліція Закарпаття задокументувала два десятки п’яних водіїв

серпня 17 / 2020
За минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Рахівському, Перечинському, Свалявському, Берегівському, Іршавському, Тячівському районах. Ще 7 п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи
За вихідні поліція Закарпаття задокументувала два десятки п’яних водіїв

У місті Свалява зранку сталася ДТП: автомобіль марки «ВАЗ-2106» з’їхав із дороги в бетонну огорожу приватної оселі. Машина зазнала серйозних технічних ушкоджень. Водій, на щастя, не постраждав.

Коли на місце аварії прибули працівники групи реагування патрульної поліції Свалявського відділення, то виявили, що водій автомобіля, житель Хустського району, перебуває в стані алкогольного сп’яніння і взагалі не має водійського посвідчення. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 1,64 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення.

У поліцію Рахівського району надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що в місті Рахів їздить на автомобілі марки «Оpеl Frоntеrа» іноземної реєстрації нетверезий чоловік.

Працівники групи реагування патрульної поліції Рахівського відділення зупинили вказаний автомобіль, за кермом якого перебував місцевий житель. Водій був у стані алкогольного сп’яніння, водійського посвідчення не мав. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 2,60 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У Великому Бичкові на Рахівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоцикл марки «Vірer» без номерного знака, водій якого не мав захисного шолома. За кермом перебував житель села Верхнє Водяне в стані алкогольного сп’яніння і без відповідних документів. Від проходження медосвідування водій відмовився, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили чоловіка від керування. Мотоцикл затримано на спецмайданчик поліції.

У селі Оноківці на Ужгородщині вночі працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-21099», який робив незрозумілі маневри. Водій, житель міста Ужгород, був у стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Драгер виявив у водія 0,48 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У місті Берегово ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Gоlf» іноземної реєстрації. Машина була технічно несправна. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від медосвідування. На правопорушника в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили від керування. Автомобіль затримано на спецмайданчик поліції Берегова.

У селі Шом Берегівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили мотоблок, який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував житель сусіднього села Свобода в стані алкогольного сп’яніння, який відмовився від медосвідування. На правопорушника в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол та відсторонили його від керування.

У селі Дубриничі Перечинського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили вночі автомобіль марки «Аudі», на якому не працював поворотник під час виконання маневру. За кермом перебував житель Перечина в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від проходження медосвідування водій відмовився. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

Двох п’яних водіїв задокументували за вихідні працівники групи реагування патрульної поліції Іршавського відділення.

На автодорозі між селами Хмільник-Кам’янське поліцейські зупинили ввечері автомобіль марки «ВАЗ-2101», який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував житель Берегівського району в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від проходження медосвідування водій відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили його від керування.

У селі Кам’янське вночі працівники групи реагування патрульної поліції Іршавського відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», який їхав на дальнім світлі фар, засліплюючи зустрічних водіїв. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від проходження медосвідування водій відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Солотвино вночі працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу зупинили автомобіль марки «ВМW» іноземної реєстрації, який робив незрозумілі маневри. За кермом перебував житель села Нижня Апша в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування водій відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.

У селі Грушево Тячівського району ввечері працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований скутер марки «Hоndа Dіо», яким керував без відповідних документів і без захисного шолома місцевий житель. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Незареєстрований транспортний засіб затримано на спецмайданчик поліції Тячева.

Ще один незареєстрований скутер, марки «Vірer», поліцейські зупинили в селі Вільхівці Тячівського району. Водій, місцевий житель, керував без відповідних документів і без захисного шолома. Перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і за керування без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. Незареєстрований транспортний засіб затримано на спецмайданчик поліції Тячева.

Ще 7 нетверезих водіїв виявили за вихідні працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар