Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні: Прикордоники виявили 5 псевдостудентів та 1 «інваліда»

серпня 31 / 2022

СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛУ ДОБУ

ℹ За добу 30 серпня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 89 тисяч осіб та майже 20 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули понад 40 тисяч осіб. Майже 24 тисячі з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулу добу прослідували 48 тисяч осіб, більше 44 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 72 вантажівки з гуманітарною допомогою.

☝️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 10 осіб – 6 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 4 особи затримані поза пунктами пропуску.

🕵️‍♂️ Крім того, ще 13 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

👮‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 5 псевдостудентів та 1 «інваліда». 5 осіб надали довідки «про непридатність до військової служби», а у паспорті ще 2 було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном. Чоловіків було передано співробітникам Нацполіції, оскільки у їхніх діях вбачаються ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

⚠ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57
Категорія : Надзвичайне


Залишити Коментар